Dnes som si pre teba pripravila môj obľúbený tréning, kde spájam prvky jogy s kettlebells pomôckami. Samozrejme, ak nemáš doma kettlebells, môžeš použiť aj jednoručky, prípadne si vyskúšaj tieto cviky vo fitku. :)

Milujem prepojenie jednotlivých štýlov cvičení, preto som si na dnes pripravila túto zaujímavi zostavu a verím, že sa bude páčiť aj tebe, drahá FitLady! :) Kettlebells pomôcky naozaj milujem, preto jednu mám aj vo svojom logu!  Okrem klasických silových cvikov si vďaka kettlebellom môžeme zahriať celé telo a rozbúchať aj naše srdiečko! Napríklad 60 sekúnd kettlebells swings – to je brutálne kardio! 

 

A jogu pravdepodobne nemusím nikomu predstavovať. Tá ma tak neskutočne veľa benefitov pre naše telo, že nechápem, prečo nie je povinná aj v škole! Môj chrbát by bez nej už asi ani neexistoval. Ak si túto úžasnú formu cvičenia ešte neskúsila, vrelo ti to odporúčam! :) Naučíš sa správne a hlboko dýchať, zlepší sa ti tvoja flexibilita, spomalíš myseľ, uľavíš chrbtici, posilníš brušné svaly a celý stred tela, uvoľníš napätie v tele….a zoznam pokračuje pravdepodobne do nekonečna. Ja som si z jogy požičala zopár cvikov a zapojila ich do tejto cvičebnej sekvencie. Páči sa ti takýto mix cvičebných štýlov v jednom videu? :)

Celý Kettlebell-joga tréning nájdeš TU:

Vždy ma veľmi poteší tvoja spätná väzba, takže budem rada, ak mi dáš vedieť ako sa ti cvičenie páčilo v komentári nižšie a určite zdieľaj toto video s ostatnými FitLadies. Šírme spolu ďalej radosť z pohybu a prispejme tak aspoň malou kvapkou k zdravšej spoločnosti! 

Prajem ti ten najúžasnejší deň, drahá FitLady! 

Vaša najväčšia fanynka – FitLady Jen! ♡