Prvý FitLady tréning v roku 2017 je  zameraný na tú najsexi partiu ženského tela: Sexi pevný okrúhly zadok a krásne vyformované stehná!  Je to jeden z mojich najobľúbenejších tréningov a nebudeš naň potrebovať vôbec žiadne pomôcky! :) 

 

 

Musím sa priznať, že začať opäť na sebe pracovať po vianočných sviatkoch nebolo vôbec jednoduché. Aj točenie cvičebných videí je akési náročnejšie. Verím, že sa spolu opäť naštartujeme na ten najFIT rok 2017 a dúfam, že ti v tom pomôžu aj moje cvičebné videá! :) Mojou najväčšou inšpiráciou sú komentáre a pozitívna odovzva od všetkých FitLadies, ktoré so mnou pravidelne cvičia! Vtedy mám opäť energiu a chuť vymýšľať nové cvičebné zostavy, ktoré s tebou môžem zdieľať! ♡

Aký je tvoj obľúbený tréning? A čo by si chcela vidieť nabudúce? :) Určite mi daj vedieť v komentári nižšie a ja sa pokúsim tvoje želanie splniť! :)

Ak sa ti moje videá páčia a chceš svoju FitLady postavu posunúť na iný level, vyskúšaj si program FitLady Reštart 2017. Súčasťou je 7 exkluzívnych cvičebných videí, ktoré ti prinesú výsledky tou najefektívnejšou cestou! V programe nájdeš aj ďalšie video na Super pevný okrúhly ZADOK! :) 

 

 

Viac inšpirácie na tvojej fitness ceste môžeš nájsť aj na instagrame. :) K mojím príspevom vždy pridávam #fitladysk a #fitladytrening

Veľmi by ma potešilo, ak by si pridala aj TY svoju fotku na instagram a zdieľala so mnou svoj fitlady tréning! :) Nezabudni na #fitladytrening a ja si ťa tam už určite nájdem!

 

Čo najviac motivácie na ďalšie spoločné tréningy ti praje Tvoja najväčšina fanynka 

FitLady Jen! ♡