Warning: A non-numeric value encountered in /data/7/0/70f3ac84-aedf-4bdf-97f6-7af3ca63eb89/fitlady.sk/web/wp-includes/functions.php on line 68
Sexi štíhly pás -

 

V každom jednom tréningu, ktorý pre moje FitLadies pripravujem, sa vždy snažím myslieť na to, či by aj mňa takéto cvičenie bavilo. Či tam nie je príliš veľa náročných cvikov za sebou, či príliš nezaťažujeme ruky, či sa naozaj poriadne zahrejeme a či je to zároveň aj výzva! Myslím, že tento FitLady tréning sa celkom vydaril a naozaj poriadne zapojíme pás, šikmé brušné svaly a prakticky celé bruško. Samozrejme, počas tréningu pracuje celé telo a som si istá, že to budeš cítiť! :)

Táto partia zvykne byť často problematická (aj u mňa), pretože vďaka ženským hormónom sa nám tuk zvykne ukladať práve v oblasti pásu a bokov. Preto som sa rozhodla vytvoriť cvičenie špeciálne zamerané na túto partiu a dúfam, že ti prinesie želané výsledky. ♡ 

Si pripravená? POĎME NA TO!

 

Chceš novú inšpiráciu, nové zábavné cvičebné videá a spaľujúce tréningy? Pozri si môj najnovší program FitLady Reštart!

Viac ako 40 cvičebných videí nájdeš ZDARMA na mojom FitLady Jen youtube kanály. Ak sa ti moje videá páčia a cvičíš so mnou pravidelne, môžeš ma podporiť zakúpením programu Reštart. Bude to pre mňa pocta! Videá sú naozaj výnimočné a som si istá, že sa s nimi posunieš na iný level. 

Najnovšia recenzia od FitLady Vladky:

FitLady Reštart je skvelým začiatkom do nového FIT roka 2017. Mňa osobne zaujal pestrou štruktúrou cvičebných videí, pozitívnym a zároveň motivačným prístupom FitLady Jen. Určite osloví každého, kto má záujem, aby sa pravidelný pohyb stal súčasťou jeho každodenného života.

 

 

 

Som zvedavá na tvoj feedback. Ako sa ti video páčilo? Ktorý cvik je tvoj najobľúbenejší? Ktoré video cvičíš najradšej? :) Daj mi vedieť v komentári a pomôž mi priniesť FitLady videá na ešte lepšiu úroveň!

Ďakujem ti FitLady za tvoju podporu a každý jeden tréning, ktorý si zacvičíš spolu so mnou! Robím to pre teba a na tvojom názore mi naozaj záleží!  

 

Tie najkrajšie prvé jarné dni ti praje FitLady Jen!