Warning: A non-numeric value encountered in /data/7/0/70f3ac84-aedf-4bdf-97f6-7af3ca63eb89/fitlady.sk/web/wp-includes/functions.php on line 68
Spaľujúci kettlebell -

 

Sedím pri počítači, počúvam Eda Sheerena – Shape of you a snažím sa tancovať len v hlave. :) To len tak úvodná veta, aby si mala predstavu, ako to vyzerá, keď píšem tento článok. Nie som si istá, či je to dôležité (skôr nie ako áno), ale tak nech máš aj nejaký vizuál! :)

Tréningy s kettlebells závažiami sú moje najobľúbenejšie: KARDIO + SILA + VÝZVA + FUN = Recept na obľúbený tréning 

Tento konkrétne je špeciálne spaľujúci. Vytvorila som 3 silové série, pričom po každej sérii na teba čaká 1 minúta kardia. Čo môže byť lepšie? Verím, že na mňa počas tréningu nebudeš veľmi nadávať!  Btw aj pre mňa je niekedy kettlebell hojdačka nekonečná! ;)

Stojí to však zato! Ty zato stojíš! Po každom kettlebell tréningu sa cítim, že som naozaj makala. A byť na seba hrdá, to je najlepší pocit na svete! Som istá, že dokončenie tohto tréningu ti ten pocit prinesie!

Takže koniec rečí, POĎME NA TO, FITLADY! 

 

 

Chceš novú inšpiráciu, nové zábavné cvičebné videá a spaľujúce tréningy? Pozri si môj najnovší program FitLady Reštart! :)

Viac ako 40 cvičebných videí nájdeš ZDARMA na mojom FitLady Jen youtube kanály. Ak sa ti moje videá páčia a cvičíš so mnou pravidelne, môžeš ma podporiť zakúpením programu Reštart. Bude to pre mňa pocta! Videá sú naozaj výnimočné a som si istá, že sa s nimi posunieš na iný level. 

 

Ten najkrajší stred týždna ti praje tvoja najväčšia fanynka FitLady Jen!