Warning: A non-numeric value encountered in /data/7/0/70f3ac84-aedf-4bdf-97f6-7af3ca63eb89/fitlady.sk/web/wp-includes/functions.php on line 68
Týždenný FitLady plán -

 

Uhádneš, kde bola odfotená úvodná fotka? Pomôcka: Nie je to nijaké špeciálne miesto. ;) Daj mi vedieť v komentári tvoj tip! 

Btw nevyhráš nijakú cenu. Ale predsa dobrý pocit tiež nie je úplne najhroší pocit na svete! :D

 

Tiež by som chcela vedieť, či sa ti darí dodržiavať Týždenné FitLady plány, či ťa inšpirujú a pomáhajú ti s pravidelným cvičením alebo by si uvítala nejaké zmeny? :) Daj mi vedieť, pretože to robím pre TEBA! 

Tento týždeň by som ťa chcela naviesť na to, aby si začala trošku pozornejšie skúmať a všímať si svoje telo. A hej, nehľadaj v tom žiadny sexuálny podtext. :) Aj ja som, nie tak dávno, cvičila cviky len podľa návodu a opakovala série s jediným cieľom – krajšia a vyformovanejšia postava. Až postupne som si začala všímať signály. Na konci cvičenia som pridala strečing, pretože som cítila stuhnuté svalstvo. Niekedy som úplne vynechala cviky, ktoré som mala v pláne, pretože som sa zobudila s bolesťami chrbtice a rozhodla som sa pre zopár uvoľňujúcich cvičení z jogy. Raz som dokonca celú hodinu, ktorú som mala vyhradenú na cvičenie, venovala môjmu stuhnutému krku. Nič viac, len krk.

A nie, nemusíš sa vôbec cítiť zle, ak si počas tréningu nespálila aspon 500 kalórií. Cieľom cvičenia a zdravého životného štýlu je naučiť sa žiť vo svojom tele, čo najpohodlnejšie. Bez bolestí, bez zdravotných komplikácii, bez zbytočných kilogramov navyše, ktoré zaťažujú naše kĺby. Takže, ak ráno cítiš stuhnutý chrbát, vynechaj spaľujúci HIIT tréning a radšej si dopraj naťahovacie cvičenia. Čo je cieľom pravidelného cvičenia u TEBA?

Jasné! Aj ja chcem sexi vyformované telo, ale nie je to PRIORITA! S boľavými kolenami a stuhnutým krkom sa mi žije oveľa horšie a nestoja mi zato ani tehličky na bruchu. Sú fajn – ale sú len BONUSOM, čerešničkou na torte! :)

Takže prevezmi zodpovednosť zato, ako sa každý deň cítiš vo svojom tele a použi tento Týždenný plán len ako pomôcku – sprievodcu na tvojej ceste. TY však šoféuješ!

 

 

 

SIXPACK ABS + 10 MIN. KARDIO TRÉNING S VLASTNOU VÁHOU

Verím, že sa ti dnes podarí udať ten správny smer celému týždňu. Vyber si mantru – vetu, slovné spojenie, slovo, ktoré ti pomôže sústrediť sa na to podstatné a nezísť z cesty. Môže to byť veľmi jednoduché. Mojou obľúbenou mantrou je veta: Chcem byť na seba hrdá, keď si večer pôjdem ľahnúť. :)

Čo motivuje teba?

Dnes nás čaká SIXPACK TRÉNING programu FitLady Reštart a veľmi krátke kardio cvičenie s vlastnou váhou, ktoré zvládneš aj večer po práci. Ak cvičebné videá z programu Reštart ešte nemáš vo svojej zbierke, vyber si hociktorý ABS tréning  z mojich cvičbenývh videií na youtube.

Reštart FitLady tréning

 

 

 

RELAXAČNÉ FITLADY RÁNO + FITLADY VÝZVA

Nie je nič lepšie ako sa ráno trošku ponaťahovať a zohriať telo na podložke. S touto myšlienkou som vytvorila aj veľmi relxačný a pokojný tréning zameraný na strečing a zobudenie tela. :)

Samozrejme, okrem relaxu si aj poriadne zamakáme. Postup bude veľmi jednoduchý:

  • 4 série
  • 15 angličákov
  • 1.30 min. doska na lakťoch (samozrejme, môžeš si dať aj prestávky: 30s + 30s + 30s )

 

Celý tréning si zopakuješ v 4 sériach. Nezabudni si pustiť obľúbený playlist a celé to bude o čosi ľahšie. :)

 

 

 

CVIČENIE NA SEXI PEVNÝ CHRBÁT + FITLADY HIIT

Tieto dve videá patria na Fitlady Jen youtube kanály medzi najobľúbenejšie. Verím, že v strede týždňa budeš mať ešte stále dostatok energie na poriadny tréning a užiješ si tieto cvičebné videá naplno! Prinesú ti len tie TOP výsledky. 

 

 

 

 

PEVNÝ SEXI ZADOK + CVIČENIE NA SKVELÝ ZÁVER DŇA

Toto cvičenie na pevný sexi zadok je moje absolútne najobľúbenejšie! :) Budeš potrebovať jednoručky, fľašu s vodou a vankúš na ďalší deň, lebo si možno na to svoje pozadie nebudeš môcť po tomto cvičení sadnúť. :D

Ak ti jedno video stačiť nebude a naozaj chceš vidieť výsledky a miluješ svoj čas na podložke podobne ako ja, odporúčam cvičenie na skvelý záver dňa! Skvelý záver dňa je zaručený. Je to predsa v názve! ;)

Reštart FitLady tréning

Toto cvičenie je súčasťou Reštartu, takže si pokojne môžeš pozrieť všetko o programe TU: http://restart.fitlady.sk/

Tento premium tréning môžeš vymeniť napr. aj týmto tréningom zdarma:

 

 

 

8 MIN. ABS + BIKINI BODY

Friday – FUNDAY! Aspoň pre mňa! :) Začneme krátkym, ale super efektívnym cvičením, ktoré som pre teba natočila vonku v krásnom prostredí pri jazere. Bolo to v dobe, keď som sa ešte trošku hanbila natáčať vonku, takže ďakujem za pochopenie. :) Pri každom natáčaní som trošku nervózna, ale natáčanie vonku je super vzrušujúce a spontánne. Nikdy nevieš, kedy niekto zatúži byť v zábere alebo sa rozhodne, že je najlepší čas pokecať si, čo to vlastne robím a prečo a tak. :)

Natáčanie tréningu BIKINI BODY bolo naopak veľmi pohodové, pretože konečne som mala dostatok svetla a priestoru – bol to úplne prvý tréning, potom, čo sme sa s priateľom presťahovali do väčšieho bývania. 

Chcela som ti dať trošku behind the scenes feelingu, aby si vedela, že som tam naozaj s tebou pri každom opakovaní a že v tom nie si sama! :)

 

 

 

 

KARDIO + RELAX

Sobota je celá len na tebe. 30 min. tvojho obľúbeného kardia by bolo ideálnych a potom RELAX, RELAX, RELAX. Obľúbený film, girls night, pohár vína alebo dobrá kniha a dobrý pocit, že si celý týždeň na sebe poriadne makala – čo môže byť lepšie? :)

 

 

 

STREČING S PRVKAMI JOGY 

Reštart FitLady tréning

Asi najdlhšie strečing video, ktoré som kedy urobila a verím, že ti pomôže s uvoľnením napätých svalov. 

Prémiové video môžeš vymeniť za tento free tréning

 

Ten najaktívnejší FitLady týždeň ti praje FitLady Jen ♡