Warning: A non-numeric value encountered in /data/7/0/70f3ac84-aedf-4bdf-97f6-7af3ca63eb89/fitlady.sk/web/wp-includes/functions.php on line 68
Týždenný FitLady plán -

 

Veľmi sa teším, že konečne začalo byť vonku príjemne aj na outdoorové pohybové aktivity. Keď korčuľujem, behám, hrám bedminton alebo volejbal, vôbec nemám pocit, že zároveň makám aj na svojej postave. Teším sa z každého slnečného dňa a nasávam potrebný vitamín D. Preto aj tebe odporúčam aspoň párkrát do týždňa vybehnúť von a užiť si cvičenie pod holým nebom. Nič príjemnejšie nepoznám a okrem spálených kalórií sa môžeš tešiť aj na príjemné opálenie a dobitú energiu prírodou! :)

Do tohto Týždňového FitLady plánu som zároveň pridala aj viacero cvičebných tréningov z Reštartu. Tento týždeň máš totiž špeciálnu možnosť zakúpenia tohto programu v 50% zľave. S ňou ťa každé cvičebné video vyjde približne na 1 euro!!! :) A výsledky, ktoré ti program prinesie budú určite prevyšovať túto hodnotu mnohonásobne! :)

Chcem totiž motivovať a podporiť k pravidelnému cvičeniu aj študentky a FitLadies, ktoré si možno nemôžu dovoliť drahý program alebo platiť si členstvo vo fitku. 

Samozrejme, hociktorý tréning si môžeš vymeniť za free video z môjho youtube kanálu alebo za hocijakú inú pohybovú aktivitu. Fantázii sa medze nekladú! ♡ Dôležité je sa každý deň aspoň pár minút hýbať a zapracovať na našej FitLady stránke osobnosti. :)

 

30 min. BEH + KARDIO JOGA

Ráno, na obed, večer…Ja by som kľudne behala aj 3X denne. Viem však, že tento šport nie je pre každého. Preto, ak ho vymeníš za korčule alebo bicykel, NO PROBLEMO.

30 min. behu = 45 min. na korčuliach a 60 min. na bicykli. :)

Kardio Jóga – to je taký môj mix rýchlejších cvičení, ktoré striedam s mojimi obľúbenými pozíciami z jogy. Ide o veľmi prijemné cvičenie, pretože hneď ako to začne byť neznesiteľné, si trošku poležíme v póze dieťaťa. :)

Kardio jóga je súčasťou programu Reštart. 

 

 

SUPERSTAR HIIT + STEHNÁ A ZADOK

Jedno super KOMBO! :) Zničíme sa vďaka HIIT forme tréningu a potom si vytunnningujeme super sexi okrúhly zadok. Ver, že sa po týchto dvoch tréningov budeš cítiť ako SUPERSTAR! :)

Superstar HIIT je súčasťou programu Reštart. 

 

 

HORÚCA KARDIO SESSION + SEXI ŠTÍHLY PÁS

Tento spaľujúci kardio tréning je ideálny, ak k svojmu kardiu chceš pridať poriadnu makačku! Tento typ tréningu je ideálny na spaľovanie tuku z celého tela. Často totiž dostávam otázku, či postačí cvičiť len brucho, ak sa chcem zbaviť tuku na bruchu. Najrýchlejšie však prídeme k želaným výsledkom, ak čo najčastejšie zapojíme celé telo. Vtedy spálime najviac kalórií a ploché bruško sa objavi oveľa skôr.

Odfoť si tento obrázok do mobilu a výskušaj si Horúcu kardio session počas svojho outdoor tréningu! :)

 

 

 

KUCHAJDA HIIT + RUKY A RAMENÁ

Toto bol môj úplne prvý HIIT tréning, ktorý som natočila a môžem povedať, že zároveň jeden z najnáročnejšísh. Točila som ho v Bratislave pri jazere, takže snaď budeš počas cvičenia vnímať aj príjemnú jarnú atmosféru. Možno sa bude zdať, že tento týždeň je tých náročnejších tréningov nejako veľa, ale myslím si, že raz za čas sa treba prekonať a naozaj cítiť, že niečo pre seba robíme. Je to úžasný pocit. 

Náročnosť vykompenzujeme ľahším tréningom rúk. Máš sa na čo tešiť! :)

 

 

 

30 min. PRECHÁDZKA + STREČING JOGA 

Po náročnom týždni si to trošku odľahčíme o nič menej dôležitým strečingom a pohodovou prechádzkou. Dôležité je hýbať sa aspoň trochu každý deň! Možno niekto nevníma prechádzku ako ktovieaké cvičenie, no určite je to lepšie ako sedenie na gauči, však? :)

Strečing jóga je súčasťou programu Reštart. 


 

Viem, že je sobota, ale aj tak si skús privstať. :) Teda, ja musím, lebo mám dvoch štvornohých chlpáčov, ktorí chcú ísť o 06.00 na svoju prvú rannú prechádzku. Niekedy je to únavné, ale zároveň má potom ten voľný deň o niekoľko hodín viac! Ráno, keď vonku takmer ešte nikto nie je, to je dokonalý čas na ranný beh alebo bicykel. Vôňa nového dňa je uchvacujúca, pričom sa nemusíš vyhýbať ostatným športovcom! :)

Inšpiráciu nájdeš možno aj v tomto videu! :)

AKTÍVNE A POHODOVÉ FITLADY RÁNO + VYFORMOVANÉ RUKY

Zvládla si to až sem a určite sa cítiš skvelo. Nie vždy sa nám chce, ale ten pocit, keď vytrváme a cítime sa ako bohyne je taký navýkový! Dnes sa naštartuješ úžasným tréningom na to najlepšie ráno a potom trochu posilníme aj naše bicepsy. :)

 

Tento tréning je súčasťou programu Reštart. 

 

 

Ten najslnečnejší a najpozitívnejší prvý aprílový týždeň ti praje FitLady Jen! ♡