Valentín, sviatok zaľúbených, sa väčšinou zameriava na strávenie spoločných chvíľ s láskou nášho života. :) Podľa mňa je to veľmi pekný romantický sviatok a vôbec mi nevadí, že sme ho prevzali od Američanov. Čo by som však chcela pridať k tomuto sviatku? Špeciálnu lásku a starostlivosť o SEBA.

V tento deň by sme si mali spomenúť aj na to, že ak sa nestaráme o seba a svoje zdravie, trpia tým aj naši najbližší. Nemáme tak energiu prejaviť im našu lásku naplno, možno práve preto, že naše priority nie sú správne nastavené. Zdravá, sebavedomá a spokojná žena dokáže robiť divy a má lásky na rozdávanie. Unavená, prepracovaná, nespokojná žena, ktorá sa nestavia na prvé miesto, často nemá čo ponúknuť, pretože nedopraje ani sebe. 

Možno si sa niekedy cítila sebecká, pretože si uprednostnila seba. Možno na to máš absolútne PRÁVO!

Vytvorila som špeciálny Valentínsky FitLady tréning, pretože verím, že ak si doprajeme čas pre seba a svoje zdravie, prejavíme tak najväčšiu lásku nielen pre seba ale aj pre svojich najbližších! :)

Cvičenie pozostáva zo 14 cvikov, pričom každý cvik zopakujeme 14X. ♡ Cvičíme len s vlastnou hmotnosťou, takže príprava na tréning bude naozaj jednoduchá. Budeš potrebovať len podložku a pohár vody! :)

 

Vymýšľanie tréningov je niečo, čo ma naozaj baví. 7 exkluzívnych cvičebných videí som vytvorila  v programe FitLady Reštart 2017.  Ide o súbor vysoko efektívnych cvičení, ktoré ti pomôžu vytvoriť skvelý návyk pravidelného cvičenia, s tými najlepšími výsledkami. Viac ako 40 cvičebných videí nájdeš zdarma na mojom youtube kanály. Ak ťa cvičenie so mnou baví, môžem ti sľúbiť, že videá v programe Reštart sú ešte efektívnejšie a zábavnejšie! :)

 

 

Aké video by si si so mnou chcela zacvičiť nabudúce? Bavia ťa kettlebells, švihadlo alebo máš iný nápad? Napíš mi v komentári nižšie a ja sa pokúsim tvoje želanie splniť! :)

Skúsila si si Valentínsky FitLady tréning? Ako sa ti video páčilo? Tvoja odozva je pre mňa neskutočne dôležitá a je mojou najväčšou inšpiráciou. Určite mi napíš svoj názor. :)

Ďakujem za každý LIKE, pozitívny feedback a tip na ďalšie video. Motivuješ ma pokračovať! 

 

Čo najviac lásky pre seba a svojich najbližších ti praje FitLady Jen!